Search
Close this search box.

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

در اسجیت امروز قصد آموزش نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ را داریم و به شما می آموزیم که چگونه PlayStation 4 خود را با استفاده از برنامه Remote Play سونی به رایانه شخصی متصل کنید. هنگامی که کنترلر DualShock 4 خود را با کابل USB به کامپیوتر وصل کردید ، می توانید از Remote Play برای انجام بازی های PlayStation خود بر روی مانیتور کامپیوتر استفاده کنید.

مراحل نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

در ابتدا به لینک روبرو remoteplay.dl.playstation.net/remoteplay بروید.

Remote Play یک برنامه رایگان توسط Sony است که به شما امکان می دهد PlayStation 4 خود را به رایانه Windows یا macOS متصل کنید. برای استفاده از برنامه Remote Play در لپ تاپ شما توصیه می شود که حداقل سرعت بارگذاری و بارگیری را داشته باشید.

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

باتوجه به سیستم عامل خود روی Windows PC یا Mac کلیک کنید. با این کار برنامه نصب در رایانه شما دانلود می شود.

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

روی پرونده نصب دوبار کلیک کنید و دستورالعمل ها را دنبال کنید.

به طور پیش فرض ، فایل های دانلود شده را می توانید در پوشه دانلودها در مرورگر وب خود پیدا کنید. برای شروع مراحل نصب ، روی پرونده نصب دوبار کلیک کنید. در طی مراحل نصب ، باید یک زبان را انتخاب کنید و با شرایط خدمات موافقت کنید.

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

PS4 Remote Play را باز کنید.

دارای یک نماد آبی رنگ با تصویری است که شبیه کنترلر DualShock است. شما می توانید برنامه PS4 Remote Play را از فهرست Windows Start یا در پوشه Applications در Mac پیدا کنید.

یک دسته DualShock 4 را به رایانه خود وصل کنید. این کار را با اتصال انتهای کابل USB به دسته و سر دیگر آن به درگاه USB موجود در رایانه انجام می دهید. دکمه آپشن را در دسته فشار دهید. در سمت راست صفحه لمسی است.

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

وارد حساب شبکه PlayStation خود شوید.

آدرس ایمیل و گذرواژه مرتبط با حساب شبکه PlayStation خود را در برنامه PS4 Remote Play وارد کرده و روی ورود به سیستم کلیک کنید ، اگر حساب شبکه PlayStation ندارید ، روی ایجاد یک حساب کلیک کنید و برای ایجاد یک حساب جدید دستورالعمل ها را دنبال کنید.

نحوه اتصال PS4 به لپ تاپ

رمز عبور PS4 خود را وارد کنید (در صورت داشتن رمز عبور).

اگر در حساب PlayStation خود رمز عبور تنظیم کرده اید ، باید آن را با استفاده از دسته وارد کنید. پس از ورود به سیستم ، می توانید PS4 خود را از راه دور با لپ تاپ خود با استفاده از برنامه PS4 Remote Play کنترل کنید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :