چگونه فیلم های YouTube را به MP4 تبدیل کنیم

تبدیل فیلم های YouTube به MP4

اگر می خواهید ویدیویی را در YouTube در زمانی دیگر تماشا کنید ، یا آن را دانلود کنید ، بهترین گزینه برای شما دانلود فیلم به صورت MP4 است. این نوع پسوند تقریباً در همه پخش کننده های ویدیویی مانند Quicktime یا Windows Media Player قابل پخش است و حتی می توانید فیلم را روی تلفن یا CD یا DVD براحتی رایت و کپی کنید. تبدیل فیلم های YouTube آسان است و آنچه شما نیاز دارید استفاده از یک برنامه یا وب سایت تخصصی در تبدیل فیلم ها است.

تبدیل فیلم های YouTube به MP4

تبدیل فیلم های YouTube به MP4

به ویدیوی مورد نظر خود در Youtube.com بروید. فیلمی را که می خواهید بارگیری و تبدیل کنید پیدا کنید ، سپس URL را کپی کنید ، این آدرس Youtube.com/watch خواهد بود و به دنبال آن رشته ای از اعداد و حروف تصادفی وجود دارد. برای دانلود فیلم به این رشته اعداد و نوشته نیاز دارید. اگر از تلفن همراه خود استفاده می کنید ، آدرس را در مرورگر وب خود باز کنید ، نه در برنامه YouTube که در گوشی نصب شده است.

تبدیل فیلم های YouTube به MP4

یکی از سایت های تبدیل را انتخاب کنید. با جستجو کلمه “تبدیل YouTube به MP4” بسیاری از سایت های رایگان را پیدا خواهید کرد که می توانند به شما کمک کنند. برخی از معتبرترین گزینه ها شامل OnlineVideoConverter ، ClipConverter ، YouTubeInMP4 و YtdDownloader است.

نکات مهم هنگام تبدیل فیلم های YouTube به MP4

شما می توانید از هر سایتی که می خواهید استفاده کنید ، اما از سایتهایی که دارای مشخصه های کلاهبرداری یا بد افزار زیر هستند دوری کنید :

۱- مطالبه اطلاعات شخصی ، اکثر سایت ها چیزی جز URL YouTube احتیاج ندارند.
۲- پنجره های بازشو متعدد.
۳- درخواست سایت ها باید رایگان باشند.
۴- دانلود اجباری برنامه ها یا مبدل ها.
توجه : کاربران تلفن همراه نیز می توانند با استفاده از برنامه هایی مانند YouTube Downloader ، TubeMate یا Titan Downloader این کار را انجام دهند.

تبدیل فیلم های YouTube به MP4

بعد از انتخاب سایت مبدل مورد نظر خود URL را جایگذاری کنید و روش تبدیل فایل را انتخاب کنید. معمولاً این مورد از طریق منوی کشویی برای شما آورده می شود که می توانید انتخاب کنید. در صورت لزوم اطلاعات ویدئو را ویرایش کنید. اکثر سایت ها به شما اجازه می دهند نام ویدئو و سایر اطلاعات را ویرایش کنید و کیفیت فیلم را متناسب با خواسته خود تغییر دهید.

تبدیل فیلم های YouTube به MP4

Start” یا “Convert” را بزنید. اطمینان حاصل کنید که دکمه ای را که فشار می دهید بخشی از سایت است و به صورت پاپ آپ نیست. برای اطمینان از این موضوع ، مطمئن شوید که دقیقاً مانند سایر دکمه های سایت به نظر می رسد و ماوس خود را روی آن قرار دهید تا ببینید آدرس مشابه سایت اصلی دارد یا خیر. حالا در هر زمان می توانید از فیلم خود لذت ببرید. اکنون که ویدیو را در اختیار دارید ، می توانید بصورت آفلاین آن را مشاهده کنید. همچنین می توانید از iTunes یا یک دیگر برنامه ها برای قرار دادن MP4 در تلفن همراه IOS خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :