در اسجیت فروشنده شو!

بدون پرداخت هیچگونه کارمزد و کمیسیون کالاهاتو بفروش

چرا در اسجیت فروشنده شوم؟

در ابتدا سپاس از شما که وقت گران بهای خود را در اختیار ما قرار می دهید. ما در اسجیت تلاش می کنیم همیشه روابط دوستانه ای با خریداران خود داشته باشیم. همچنین این روند در سیستم فروشندگان و تامین کنندگان عزیز نیز می باشد. سیاست اسجیت برای دوستانی که به دنبال راهی برای فروش کالا در اینترنت می باشند برقراری روابط کامل دوستانه و دو طرفه است و ما همیشه تلاش می کنیم زیباترین روابط را بین خریداران عزیز و فروشندگان عزیز خود داشته باشیم.

اسجیت به فروشندگانی که قصد فروش کالا در اینترنت را دارند این امتیاز را می دهد تا با ایجاد پنل فروشگاهی خود زیر نظر و پشتیبانی اسجیت کالای خود را به فروش برسانند. لازم به ذکر است از آنجا که اسجیت در حفظ رضایت مشتریان خود بسیار تلاش می کند تمامی فروشندگان نیز باید همین رویه را داشته باشند.

چرا اسجیت کمیسیون دریافت نمی کند؟

تیم اسجیت متشکل از جوانانی است که جهت کاهش مناقشات بازار و ایجاد محیطی زیباتر و کاهش قیمت تمام شده برای مصرف کنندگان ، فعلا از دریافت هر گونه کامزد و کمیسیون امتناء می کند. سوالی که برای فروشندگان ایجاد می شود این است که آیا این روند دائمی است؟ اسجیت تلاش دارد جهت حمایت از مصرف کننده و کاهش قیمت تمام شده کالا هیچگونه کارمزدی دریافت نکند. اما این موضوع ممکن است با مقدار کوچکی در آینده بسیار دور اتفاق بیافتد. بنابراین این روند عدم دریافت در اولویت کاری ما بوده و فروشندگان عزیز نگران کمیسیون نباشند و تلاش خود را در جهت حفظ رضایت مشتریان خود داشته باشند. هدف اول اسجیت داشتن بازاری مناسب و راحت برای مصرف کننده می باشد.

بدست آوردن مشتری های محلی

دیده شدن در فضای وب و اینترنت

فروش کالا به سراسر کشور

حضور در رقابت فروش اینترنتی

دیده شدن در موتورهای جستجو

تعامل با فروشندگان متفاوت

مـزایـا کـسـب درآمـد
از همکاری با اسجیت

چگونه فروشنده شوم؟

بعد از تکمیل فرم و قبول تمامی قوانین اسجیت در خصوص داشتن پنل فروشندگی و مسائل پیرامون آن ، بعد از دو روز کاری پس از تکمیل فرم واحد فروشندگان با شما تماس گرفته و تایید نهایی را اعلام می کنند. بعد از دریافت نام کاربری و رمز عبور می توانید وارد داشبورد خود شوید و نسبت به قیمت گذاری و ثبت کالا اقدام نمایید. توجه داشته باشید تمامی فرآیند ها توسط تیم اسجیت بررسی می گردد و هرگونه کالایی که موردی داشته باشد توسط اسجیت قبول نمی گردد.  بنابراین همه ی فرایند های تغییر در کالاها به طور مداوم توسط تیم اسجیت بررسی می گردد. همچنین فروشندگانی که نسبت به داشبورد خود آشنایی ندارند می توانند به صورت کامل رایگان از آموزش داشبورد فروشندگی در اسجیت استفاده کنند.

آیا برای فروشنده شدن هزینه ای باید پرداخت کنم؟

بله ، ما در اسجیت همیشه در حالا رقابت با سایر فروشگاه ها هستیم. از آنجایی که برخی از فروش کالاهای شما هزینه های کوچکی برای ما ایجاد می کند و از طرفی اسجیت کمیسیون دریافت نمی کند لازم است مبلغی بین پنجاه تا صد هزار تومان به صورت هر دوماه یک بار از سمت فروشنده جهت شارژ پنل واریز گردد. این هزینه مبلغ ناچیزی در برابر هزینه های بزرگ فروشگاه می باشد. ما تمام تلاش خود را کرده ایم و فاکتورهای زیادی را نادیده گرفتیم تا فروشندگان ما کمترین هزینه ها را متحمل شوند.

جهت ثبت نام فرم را تکمیل نمایید.

بعد از تکمیل فرم و ارسال اطلاعات ، همکاران ما به سرعت اطلاعات شما را بررسی می کنند و بعد از تایید با شما تماس می گیرند.