ایرتگ اپل اطمینان می دهد که دیگر وسایل خود را گم نمی کنید

ایرتگ

جدیدترین مورد اضافه شده به گالری ابزارهای اپل ، تلفن یا لپ تاپ نیست. بلکه ابزاری است که به شما در یافتن چیزهای گمشده کمک می کند.  اپل AirTag لوازم جانبی ویژه ای است که می توانید با آیفون خود جفت کنید. تا مواردی را که احتمال می دهید گم می کنید به طور ایمن ردیابی و پیدا کنید.

استفاده از شبکه Find My

ایرتگ ها بسیار کوچک هستند. و قرار است آنها به دسته کلید ، کیف پول یا هرآنچه که فکر می کنید روزی گم می کنید ، متصل و نصب شوند. ایرتگ ها از شبکه Find My اپل استفاده می کنند. که با استفاده از بلوتوث در بین صدها میلیون دستگاه برای شناسایی و گزارش محل گمشده خود استفاده می کنند.

داده ها رمزگذاری شده و ناشناس هستند. به این معنی که نگران دسترسی دیگران به آنها نباشید. به این معنی که اگر اتفاقی کیف پول یا هرچیز دیگری را گم کردید ، ایرتگ ها برای یافتن کیف پول گمشده در اتاق نشیمن یا در مهمانی یا در فرودگاه به شما بسیار کمک می کنند.

ایرتگ

شبکه Find My بخشی از زیرساخت های اپل است که بسیار ارزشمند است. چه کیف پول ، چه کیسه ای از وسایل شخصی ، این ابزار به شما این امکان را می دهد که پس از فقدان لوازم خود ، موارد را در حالت گمشده قرار دهید. اگر کسی موردی را که با AirTag اپل مشخص کرده اید پیدا کند ، می تواند از شماره تلفن و اطلاعات مکان شما ، جهت ارتباط استفاده کند.

آیا خرید ایرتگ ارزشمند است ؟

اگر شما از افرادی هستید که برای همیشه در حال جابجایی چیزها هستید و اتاق نشیمن یا اتومبیل خود را مرتباً برای کیف یا کلیدهای خود جستجو می کنید. یک یا دو AirTag ممکن است سرمایه گذاری خوبی برای حفظ کالاها و لوازم های با ارزش شما باشد. با قیمت 29 دلار ، قیمت آنها نسبتاً ارزان است و می توانید آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید.

همچنین ایرتگ ها با یک بسته چهار تایی با قیمت 99 دلار عرضه می شوند. که از نظر اقتصادی نیز بصرفه هستند. بنابراین خرید چند عدد و اتصال آنها به برخی از مهمترین لوازم خود که بیشتر به آنها نیاز دارید ، کاری بسیار پسندیده و مناسبی است. با این قیمت و با این قابلیت ، AirTags واقعاً یک سرمایه گذاری ارزشمند هستند. فقط مطمئن شوید که آنها را به لوازمی که بیشترین اهمیت را دارند متصل کنید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :