Search
Close this search box.

بهترین وب کم های ارزان قیمت برای استریم و تماس تصویری

بهترین وب کم های ارزان قیمت

بهترین وب کم های ارزان قیمت زیر 25 دلار تا 50 دلار ، بیشتر برای مصارف خانگی در نظر گرفته می شوند. با کیفیت تصویر قابل قبول که بعضی وضوح HD هم دارند ، مناسب تماس های تصویر و حتی استریم می توانند باشند. تماس از طریق اسکایپ ، انجام بازی های آنلاین ، برگزاری مصاحبه شغلی و حتی پخش تصاویر زنده در YouTube با بهترین وبکم های ارزان قیمت در لیست ما امکان پذیر است. برخی از تولید کنندگان وب کم ، خیلی دستگاه های ارزان قیمت ارائه نمی دهند. با این حال ، هنوز چند مارک تجاری وجود دارند که گزینه های خوبی ، برای مصرف کننده ای که مایل به صرف هزینه زیاد نیست ارائه می دهند. کسانی که لپ تاپ آن ها وب کم ندارد یا رایانه شخصی دارند ، می توانند برای استفاده روزانه خود این وبکم های ارزان قیمت را در نظر بگیرند.

ویژگی هایی که باید در وب کم ها در نظر بگیرید

برخی از بهترین وب کم های ارزان قیمت ، با قیمت های بسیار پایینی ارائه می شوند. بنابراین خطر خرید آن ها با توجه کیفیت ممکن است بسیار زیاد باشد. و دوربین آن ها ممکن است از دوام خوبی برخوردار نباشد زیرا به عنوان سایر گزینه ها (که ما نام نبرده ایم) با ویژگی های مختلف همراه نیستند. وقتی نوبت به استفاده می رسد ، این دوربین ها با نصب ساده خود مناسب تر دیده می شوند. با این حال ، کیفیت تصویر و ویژگی های زیر بسیار مهم هستند.

مقدار مگاپیکسل

مقدار مگاپیکسل معمولاً در وب کم ها پایین است. و در وبکم های ارزان قیمت ، این موضوع بیشتر دیده می شود. وب کم ها معمول با حدود 5 مگاپیکسل ساخته می شوند. نکته خوب این است که این مقدار کافی است. سنسورها در برخی از مدل ها گران قیمت می توانند نور را در طول روز برای هر نوع استفاده ، مناسب کنند.

وضوح

وضوح تصویر در بسیاری از وب کم ها غیر HD است. البته اگر به میزان بودجه خود برای خرید وب کم بی افزایید ، می توان گزینه های 720p و 1080p بیشتری در لیست خود داشته باشید. این بدان معناست که گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و بودجه هنوز تعیین کننده است ، که کاربران باید روی آن بسیار دقت داشته باشند.

بهترین وب کم های ارزان قیمت

وبکم c310

وب کم لاجیتک C310

طراحی

اگر یک تولید کننده وب کم وجود داشته باشد که همه آن را قبول داشته باشند ، Logitech است. بیشتر خریداران بدون توجه به ویژگی های یک محصول به دنبال مارک هایی هستند که می شناسند. اما این وب کم نه تنها دارای نام تجاری قوی است ، بلکه با قیمت بسیار پایین ، مناسب است. از نظر طراحی ، این دوربین ساده ساخته شده تا روی مانیتور نصب شود. قابلیت تنظیم زاویه جانبی ندارد. با این حال ، با قابلیت تنظیم عمودی ممکن است برای اکثر کاربران کافی باشد. بسیاری از وب کم های ارزان قیمت اصلاً جذاب یا جالب به نظر نمی رسند. لاجیتک حداقل توانسته است یک دوربین ارزان قیمت با ظاهری مدرن تولید کند.

راحتی در استفاده

با یک پایه مناسب به نمایشگرهای دسک تاپ و لپ تاپ براحتی متصل می شود و سریع راه اندازی می شود. مانند تمام وب کم ها فقط با اتصال USB به رایانه ، راه اندازی می شود. این به این معنی است که از همان ابتدا آماده استفاده است. اما بهترین ویژگی این وب کم ارزان قیمت ، کیفیت فیلمبرداری HD 720p می باشد. داشتن کیفیت تصویر HD در چنین وب کم مقرون به صرفه ای به معنای وسوسه خرید بسیاری از کاربران است.

وقتی نوبت به راه اندازی و استفاده می رسد ، دیگر جای نگرانی نیست که می خواهید آن را روی دستگاه هایی با ویندوز 7 اجرا کنید یا ویندوز 8. کاربران لینوکس زمان بیشتری برای نصب باید در نظر بگیرند. این وب کم با داشتن میکروفون داخلی یکی از گزینه های قابل اعتماد در کلاس خود است. حتی می تواند برای طرفداران بازی های آنلاین استفاده شود. با توجه به قیمت ، یافتن اشکالاتی برای آن دشوار است.

وبکم HD-3000

مایکروسافت LifeCam HD-3000

ویژگی های طراحی

طراحی وبکم به منزله یک محصول ارزان قیمت نیست. چراغ LED این وبکم هر زمان که استفاده می شود روشن می شود. این دستگاه دارای یک پایه مناسب است که مستقیماً در بالای نمایشگر قرار می گیرد. با این حال ، این پایه برای کسانی که می خواهند وب کم را روی میز کامپیوتر قرار دهند بازهم خوب است. به عنوان یکی از وب کم های ارزان قیمت ، می تواند گزینه ای برای گیمرهایی باشد که می خواهند ساعت ها تماس تصویری و پخش زنده داشته باشند. طراحی دوربین نیز کاملاً ساده است.

این وب کم قابلیت خم شدن به چپ یا راست را ندارد. با این حال ، کاربران می توانند به صورت عمودی وبکم را تنظیم کنند. این ویژگی برای کسانی مناسب است که می خواهند متناسب با قد خود تصویربرداری مناسبی داشته باشند. در جلو دوربین ، یک میکروفون قرار داد. میکروفون جهت دار جای خوبی قرار گرفته است اما جدا از این ، با فناوری حذف نویز نیز ساخته شده است. به همین دلیل می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای کسانی باشد که می خواهند کیفیت صوتی مناسبی هم داشته باشند.

راحتی در استفاده

دوربین کوچک مایکروسافت از وضوح تصویر HD پشتیبانی می کند. به همین دلیل است که می توان آن را از بهترین گزینه ها برای استفاده نام برد. می توان در هنگام انتخاب وبکم بر اساس وضوح تصویر به عنوان یک عامل اصلی خرید ، به سادگی آن را یکی از گزینه های اصلی دانست. فناوری TrueColor همچنین توسط مایکروسافت در وب کم پیاده سازی شده است. این به این معنی است که همه تصاویر از رنگ های بهتری برخوردار خواهند بود. و به ویژه هنگامی که نور کم می شود تاثیر بسیار خوبی در تصویر دارد.

وبکم C270

وب کم Logitech C270

ویژگی های طراحی

وب کم با یک میکروفون ساخته شده است ، که به کاربران امکان می دهد تصاویر را ضبط یا به صورت آنلاین پخش کند. میکروفون درست در کنار سنسور دوربین قرار گرفته است ، به این معنی که صداها را به طور مناسب ضبط می کند. دوربین خیلی در کنار دستگاه قرار گرفته و همراه با یک چراغ LED است. وب کم ساخته شده برای نصب برروی لپ تاپ و مانیتور مناسب است. و به تنهایی نمی تواند روی میز کامپیوتر بایستد.

راحتی در استفاده

وب کم دارای وضوح تصویر 720p است. و می توان روی حسگرهای آن برای تصاویر مناسب و خوب حساب باز کرد. دستگاه از طریق پورت USB متصل می شود. به همین دلیل ، برای کار همیشه به یک پورت USB اختصاصی نیاز دارید. و هیچ گزینه اتصال بی سیم وجود ندارد. البته در بقیه گزینه ها هم این اتصال وجود ندارد!

وبکم C615

لاجیتک HD C615

ویژگی های طراحی

این وب کم به عنوان یکی از بهترین گزینه ها زیر 50 دلار است. یک محصول همه کاره در کلاس خود ، با کیفیت تصویر عالی است. یکی از بهترین ویژگی های طراحی آن ، چرخش 360 درجه آن است. به همین دلیل کاربران می توانند به راحتی بهترین زاویه را برای مکالمه ، مصاحبه یا تماس تصویری انتخاب کنند. با نصب روی مانیتور ، با توجه به قد کاربر ، وب کم نیز می تواند به بالا و پایین بچرخد. همچنین وب کم دارای یک پایه ایستاده است و می تواند روی میز قرار بگیرد.

راحتی در استفاده

سیستم فوکوس خودکار وب کم ، بهترین سیستم در وبکم های ارزان قیمت است. این فناوری می تواند چهره کاربر را شناسایی و فوکوس کند و این کار را در کسری از ثانیه انجام می دهد. فوکوس خودکار قابل اعتماد است و در زوایای مختلف کار می کند. از همه مهمتر ، وب کم از کیفیت تصاویر HD با وضوح کامل 1080p برخوردار است. به همین دلیل وقتی نیاز به تصاویر با وضوح بالا می شود می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. وقتی صحبت از سایر تنظیمات خودکار این وبکم می شود ، وب کم میتواند در شرایط کم نور ، ضبط را با ISO بالاتر انجام دهد.

بهترین وب کم های ارزان قیمت

Microsoft LifeCam Cinema

ویژگی های طراحی

این وب کم به عنوان یکی از جمع و جورترین وب کم ها در کلاس خود است. البته این وب کم اصلا برای استریم کردن مناسب نیست ، اما کیفیت کافی برای تماس های ویدیویی را دارد. همانند بسیاری از وب کم های مایکروسافت ، از فناوری TrueColor نیز برخوردار است. این جایی است که نرم افزار داخلی وظیفه خود را برای ارائه تصاویر واضح و پر جنب و جوش به خوبی انجام میدهد. حتی هنگام ضبط تصاویر در شرایط کم نور ، به خوبی عمل می کند.

راحتی در استفاده 

این وب کم ارزان قیمت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. که بدان معنی است که ، وضوح تصویر 720p آن نتایج با کیفیت بالایی را ارائه می دهد. اکثر کاربران حتی نمی توانند تفاوت آن را با وب کم های 1080p تشخیص دهند. وقتی صحبت از یک وب کم کامل می شود ، اطمینان از اینکه یک میکروفون کوچک برای تماس ها داشته باشد ، بسیار مهم است. متاسفانه موقعیت میکروفون اصلا جالب نیست. با این حال ، برای تماس های ویدیویی عمومی ، میکروفون کار خود را خوب انجام می دهد و کاربران نیازی به خرید میکروفن اضافی ندارند.

وب کم های ارزان قیمت

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :