با هوندا E شایان ستایش آشنا شوید

هوندا E

اگر می خواهید یک ماشین الکتریکی کوچک با ظاهری زیبا و شخصیت زیاد داشته باشید ، هوندا E ممکن است برای شما مناسب باشد. اگر خودروی های برقی زیبا ، مانند تسلا را دوست دارید ، اما چنین پولی ندارید ، هوندا ای یک خودرو خوش قیمت است. اگر در یک منطقه شهری زندگی می کنید و رفت و آمد های کوتاهی دارید و به ایستگاه های شارژ دسترسی منظم دارید ، هوندا E یک انتخاب ایده آل است.

هوندا E

هوندا E – کوچک ژاپنی ، آقای اروپایی

E خودروی الکتریکی (EV) شایان ستایش جدید هوندا است که برای طیف وسیعی از مردم ساخته شده است. هوندا خیلی زود فهمید که E ممکن است در برخی از کشورهای اروپایی به نقطه خوبی برسد. و برای همین ، این شرکت در اواخر ماه مه 2019 خودرو های خود را برای ساکنان بریتانیا ، آلمان و فرانسه و نروژ با هزینه ی قبلی پیش فروش کرد. و این خودرو در بهار 2020 با قیمت پایه حدود 45000 دلار در بازار قرار گرفت.

هوندا ای

چه کسی می تواند هوندا E را دوست نداشته باشد؟

فقط به قضیه نگاه کن! این خودرو یادآور خودروهای کامپکت قدیمی و اسپورت هوندا در دهه 70 است. زمانی که خیلی از مردم از هوندا به خاطر مشکل های عجیب و غریب راضی نبودند. اما هوندا E کاملاً مدرن است و با طراحی جذاب و کاملا دوست داشتنی نظر همه را تغییر داده است. حتی خود من! برد E حدود 125 مایل (201 کیلومتر) با یک بار شارژ کامل است. که بسیار از رقبای خود کمتر است . اما خوب برای سفرهای کوتاه مناسب است. و هوندا می گوید باتری آن تنها در نیم ساعت به 80 درصد شارژ می رسد.

E همچنین دیفرانسیل عقب است. که بدان معناست رانندگی لذت بخشی دارد. هر چند که شاید در ماه های زمستان مشکل ساز باشد. و مانند بسیاری از خودروهای برقی دیگر در بازار ، هوندا ای از کنترل تک پدال استفاده می کند. به این معنی که رانندگان فقط از یک پدال برای سرعت بخشیدن و آهسته کردن خودرو استفاده می کنند. که به رانندگی بهتر در محیط های شهری کمک می کند. متاسفانه ، در حال حاضر ، بزرگترین عیب Honda E این است که فقط به چند کشور اروپایی محدود شده است (و ما نمی دانیم که در آسیا عرضه می شود یا خیر). بنابراین اگر در ایران زندگی می کنید و عاشق E شده اید ، بهتر است انگشتان خود را روی هم بچرخانید تا بالاخره سروکله این کوچک ژاپنی در آسیا و سپس ایران پیدا شود!

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :