نحوه اتصال وب کم به کامپیوتر ، آموزش نصب وب کم

آموزش نصب وب کم

وقتی فیلم ها برای اولین بار تماس تصویری در آینده را نشان می دادند ، یک رویای دور به نظر می رسید. اکنون این فناوری در زندگی روزمره ما به راحتی در دسترس است. وب کم ها به ما امکان می دهند خانواده و دوستانمان را در آن سوی دنیا در زمان واقعی ببینیم ، بشنویم و حتی بتوانیم احساسات آنها را همانجا روی صفحه مشاهده کنیم.

نصب وب کم روی رایانه فقط چند لحظه طول می کشد. تمام آنچه شما نیاز دارید وب کم ، رایانه با ویندوز و اتصال به اینترنت است. برای درک بهتر و آموزش نصب وب کم نکات ذکر شده در زیر را بخوانید تا بتوانید براحتی وبکم خود را راه اندازی کنید.

آموزش نصب وب کم

آموزش نصب وب کم

بسیاری از وب کم ها از طریق پورت USB به کامپیوتر متصل می شوند. وب کم ای که خریداری می کنید یا دارای یک کابل USB جداگانه است یا یک کابل USB به خود متصل دارد. کابل USB را به پورت USB رایانه خود وصل کنید. درگاه USB در پشت و یا جلوی سیستم شما قرار دارد.

منتظر بمانید تا کامپیوتر شما وب کم را شناسایی کند. از آنجا که ویندوز 7 یا ویندوز 10 روی بیشتر رایانه ها نصب است ، رایانه شما به طور خودکار تشخیص می دهد که یک سخت افزار جدید به درگاه USB شما متصل شده است. در گوشه سمت راست پایین صفحه شما ، پیامی ظاهر می شود که دستگاه های شما آماده استفاده هستند.

آموزش نصب وب کم

برای راه اندازی وب کم به نرم افزار خاصی نیاز ندارید

برای کارکردن دوربین ، نرم افزار وب کم را نصب کنید. برخی از وب کم ها همراه با نرم افزاری که به صورت دیسک داخل جعبه است ارائه می شوند ، اما بسیاری از مدل های موجود در بازار حتی بروز ترین مدل ها از نرم افزار های خاصی استفاده نمی کنند و فقط کافی است یک برنامه راه اندازی وبکم دانلود کنید و شروع به استفاده و تماس تصویری کنید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :