Search
Close this search box.

ترمیم سپر خودرو با آب گرم

ترمیم سپر خودرو با آب گرم

فرو رفتگی و شکستگی در سپر خودرو شما واقعاً می تواند ظاهر اتومبیل شما را از بین ببرد. اما هیچ ترسی نداشته باشید! در واقع می توانید بدون کمک یک وسیله حرفه ای ، فرورفتگی های جزئی را از بین ببرید. برای ترمیم سپر خودرو با آب گرم فقط به مقداری آب جوش و کمی چربی بر نیاز دارید. برای سهولت کار ترمیم سپر خودرو با آب گرم مراحل آن را برای شما شرح داده ایم.

ترمیم سپر خودرو با آب گرم

این روش می تواند به از بین بردن فرورفتگی های سپر کمک کند

یک قابلمه را از آب پر کنید و آن را به جوش بیاورید. با احتیاط آب را روی سطح فرورفتگی بریزید تا فلز یا پلاستیک گرم شود. اجازه دهید فلز خم شود و به شکل اولیه خود بازگردد. اگر سپر پلاستیکی است ، بعد از اینکه آب داغ را روی آن ریختید ، فرورفتگی را از پشت به بیرون فشار دهید. فرورفتگی فلز را مانند سپر پلاستیکی با دست فشار ندهید. ممکن است نتوانید تمام فرورفتگی های سپرهای فلزی را با فشار دست درست کنید.

اگر سپر پلاستیکی است ، دائما آن را از داخل فشار دهید تا کاملا صاف شود. سپس ، پس از اتمام کار ، یک پارچ از آب سرد بریزید تا سپر محکم شود. نگران نباشید ، آب جوش به رنگ ماشین شما آسیبی نمی رساند. رنگ اتومبیل توسط روکشهایی پوشانده شده که آنها را براق و محافظت می کند. ریختن آب داغ یا جوش روی سپر برای رفع فرورفتگی باعث صدمه زدن یا از بین بردن رنگ نمی شود.

ترمیم سپر خودرو با آب گرم

آیا می توان تمام فرو رفتگی ها را از سپر خارج کرد؟

بله ، راهی برای از بین بردن بیشتر فرورفتگی ها وجود دارد. با آب جوش ، می توانید بسیاری از فرورفتگی ها جزئی را از سپر ماشین خود بردارید. اما اگر خودتان قادر ترمیم سپر خودرو با آب گرم نیستید ، می توانید ماشین خود را به یک تعمیرگاه اتومبیل ببرید. آنها تجهیزات ویژه ای خواهند داشت که می توانند آسیب های جدی تری را برطرف کنند.

هزینه تعمیر سپر خودرو چقدر است؟

هزینه تعمیرات سپر بین 500 تا سه میلیون تومان با توجه به مدل خودرو متغیر است. اگر سپر شما بیش از حد ترک خورده یا به شدت دندانه دار شده است که نمی توانید به راحتی آن را ترمیم کنید ، آن را نزد یک حرفه ای ببرید. آنها تجهیزات لازم برای تعمیرات را دارند. اگر سپر شما آنقدر آسیب دیده است که به راحتی قابل تعمیر نیست ، شاید لازم باشد کاملاً آن را تعویض کنید.

آیا می توان با سپر آسیب دیده رانندگی کنم؟

بله می توان رانندگی کرد اما این موضوع را باید در نظر بگیرید که سپر آسیب دیده دیگر قادر به مقاومت در برابر ضربه نیست. ترک و فرورفتگی فراتر از مشکلات ظاهری است. حتی موارد کوچک نیز می توانند بر یکپارچگی ساختاری سپر شما تأثیر بگذارند. اگر تصادف دیگری کنید ، حتی یک ضربه کوچک ، سپر شما نمی تواند ضربه را جذب کند و می تواند به بدنه خودرو شما آسیب برساند.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :