Search
Close this search box.

قوانین و سوالات

دانستنی های قبل از خرید

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های اسجیت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های صدرا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

خسارت در هنگام حمل و نقل :

اسجیت همواره نهایت تلاش خود را می‏‌کند تا کلیه سفارش‏‌ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. با توجه به بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات ، تحویل به هر یک از شرکت‌‏های حمل و نقل معتبر به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل استدر صورت  آسیب دیدن کالا در هنگام حمل و نقل و جابجایی باید از شرکت حمل کننده پیگیری شود. اسجیت فقط می تواند شما در تسهیل امور تعیین خسارت همراهی کند.

برگشت کالا :

خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پست یا پیک یا مسئول حمل و نقل کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده هرگونه عیب ، آسیب دیدگی ، خرابی بسته بندی از قبول آن خودداری کند. فروشنده مسئولیت معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار را به عهده نمی گیرد. در صورت هرگونه مشکل نسبت به خرابی دستگاه یا وجود عیوب دیگر قبل از مرجوع کردن کالا با واحد فروش اسجیت تماس حاصل فرمایید.

رعایت حریم شخصی :

اسجیت برای خرید یا استفاده از برخی خدمات وب سایت ، اطلاعاتی مانند شماره های تماس ، آدرس و … را از کاربران درخواست می کند و متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند. توجه داشته باشید همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات ، مانند متن ، گرافیک ، لوگو ، تصاویر ، ویدئوها ، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط اسجیت جزئی از اموال سایت اسجیت محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد.

پشتیبانی :

ما در اسجیت با پشتیبانی از ساعت ۸ صبح الی ۱۵ بعد از ظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده خواهد شد. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید. همه اطلاعات مورد نیاز کاربران در سایت اسجیت قرار داده شده است و اشخاص می‌توانند با مراجعه به قسمت درباره ما و مطالعه آن کاملا با اسجیت آشنا شوند. همچنین واحد خدمات مشتریان پاسخگوی هر گونه ابهام و سوال کاربران هستند.

جواب یا پرسش خود را پیدا نکردید؟

روش‌های ارتباط با ما

09338887786