بهترین کیبورد های ریزر در سال ۲۰۲۱

بهترین کیبورد های ریزر 2021

ریزر به طور عمده صفحه کلیدهایی برای گیم و بازی تولید می کند. اگرچه اکنون ریزر شروع به ساخت صفحه کلیدهایی ساده برای کارهای معمولی نیز کرده است. ریزر سوئیچ های خاص خود را تولید می کند بنابراین اکثر صفحه کلیدهای مکانیکی آن با بیشتر برندهای موجود در بازار متفاوت هستند. ما در این مقاله از اسجیت بهترین صفحه کلید ها و کیبورد های ریزر در سال 2021 را معرفی کرده ایم. برای آشنایی بیشتر با این صفحه کلید ها ادامه مطلب را دنبال کنید.

بهترین کیبورد های ریزر در سال 2021

بهترین صفحه کلید ریزر برای محیط های اداری : BlackWidow Tournament Edition Chroma V2
بهترین صفحه کلید ریزر زیر 3 میلیون تومان : Razer BlackWidow
بهترین صفحه کلید ریزر برای گیمینگ : Razer BlackWidow Elite

بهترین صفحه کلید ریزر برای گیمینگ

بهترین صفحه کلید ریزر برای گیمینگ : Razer BlackWidow Elite

یکی از بهترین صفحه کلید ها و کیبورد های ریزر در سال 2021 برای گیمینگ Razer BlackWidow Elite است. این کیبورد سیمی بسیار خوب ساخته شده و با ترکیبی از فلز و پلاستیک کیفیت قابل قبولی را ارائه می دهد. این کیبورد دارای دو پایه تنظیم شیب و دارای یک استراحتگاه مچ دست چرمی است. این دستگاه یک انتخاب خارق العاده برای گیمرها است. به دلیل تأخیر بسیار کم و طیف گسترده ای از گزینه های شخصی سازی بسیار مناسب گیمر ها می باشد. با استفاده از نرم افزار Razer Synapse 3 می توانید دکمه ها را تنظیم کرده و جلوه های نور پس زمینه RGB را تغییر دهید.

متأسفانه ، هیچ کلیدی قابلیت برنامه ریزی اختصاصی ندارد. و همچنین ، Razer Synapse 3 فقط در ویندوز در دسترس است. بنابراین اگر از macOS استفاده کنید نمی توانید تغییراتی در صفحه کلید خود ایجاد کنید. هنگامی که کیبورد فعال است می توانید تنظیمات خود را در رایانه ، شخصی سازی کنید و سپس در حافظه داخلی صفحه کلید ذخیره کنید. به این ترتیب ، هنگام جابجایی ، تنظیمات شما باقی می ماند. به طور کلی ، این یک صفحه کلید گیمینگ قابل توجه است که ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد و از بهترین کیبورد های ریزر در سال 2021 به شمار می آید.

بهترین صفحه کلید ریزر برای محیط های کاری

بهترین صفحه کلید ریزر برای محیط های اداری : BlackWidow Tournament Edition Chroma V2

بهترین صفحه کلید Razer برای استفاده در دفاتر کاری ، Razer BlackWidow Tournament Edition Chroma V2 است. این کیبورد سیمی بیشتر برای بازی طراحی شده است اما یک گزینه عالی برای استفاده در دفاترکاری و اداری هم می باشد. طراحی آن به گونه ای است که فضای زیادی از میز را نمی گیرد و کلیدهای میانبر مناسبی در هنگام کار در خود دارد. این کیبورد ریزر دارای یک پایه تنظیم شیب و یک استراحتگاه مچ دست قابل جدا شدن است. که به کاهش خستگی های ناشی از تایپ کمک می کند. همچنین ، پس باز شدن پایه ها ، در جای خود قفل می شود و دیگر در هنگام استفاده جابجا نمی شود. این کیبورد در سه نوع مختلف سوئیچ ها عرضه می شود : Razer Yellow linear ، Razer Orange و Razer Green clicky.

متأسفانه ، نرم افزار آن برای macOS یا Linux در دسترس نیست و صفحه کلید حافظه داخلی ندارد. همچنین ، فاقد NumPad است که بسته به حرفه شما می تواند آزاردهنده باشد. از طرفی V2 دارای نور پس زمینه RGB برای کار در تاریکی است و تمام کلیدهای آن قابل برنامه ریزی هستند. به طور کلی ، این بهترین صفحه کلید ریزر برای استفاده در دفاتر کاری در سال 2021 است.

بهترین کیبورد های ریزر 2021

بهترین صفحه کلید ریزر زیر 3 میلیون تومان : Razer BlackWidow

بهترین صفحه کلید Razer زیر 100 دلار Razer BlackWidow است. در حالی که Razer BlackWidow V3 جایگزین آن است ، اما این نسخه همچنان به فروش می رسد و عملکرد فوق العاده ای در بازی ها ارائه می دهد. این صفحه کلید سیم دار ، ویژگی های اضافی زیادی مانند استراحتگاه مچ دست یا کلیدهای رسانه ای اختصاصی ندارد. اما دارای نور پس زمینه RGB است که می توانید با استفاده از نرم افزار Razer’s Synapse 3 تنظیم کنید. مانند سایر صفحه کلیدهای ریزر ، این کیبورد در سوییچ های Razer Green ، Yellow و Orange موجود است.

متاسفانه ارگونومی خوبی ندارد. بدون استراحتگاه مچ دست می تواند بعد از تایپ های طولانی مدت باعث ایجاد خستگی شود. دو پایه تنظیم شیب وجود دارد که می توانید آن را متناسب با زاویه خود تنظیم کنید. همچنین ، نرم افزار Synapse 3 در Linux یا macOS در دسترس نیست. بنابراین نمی توانید آن را در آن سیستم عامل ها به غیر از ویندوز شخصی سازی کنید. همانطور که گفته شد ، می توانید دکمه ها را از طریق نرم افزار ریزر برنامه ریزی کنید و می توانید پروفایل های خود را در حافظه داخلی صفحه کلید ذخیره کنید. اما این ذخیره سازی فقط برای دکمه ها می باشد و تنظیمات نور RGB را نمی توان ذخیره کرد. اگر به دنبال یک صفحه کلید زیر 100 دلار هستید ، نباید از این دستگاه به راحتی بگذرید.

برخی از مزایای کیبورد های ریزر نسبت به سایر برندها

چندین گزینه سفارشی سازی

شما می توانید هر کلید را مجزا برنامه ریزی کرده و دکمه ها را در اکثر صفحه کلیدهای Razer تنظیم کنید. همچنین می توانید نورپردازی RGB را برای هر کلید نیز سفارشی کنید.

خوش ساخت

ریزر بیشتر صفحه کلیدهای خود را با پلاستیک سخت و یک صفحه فلزی می سازد. و پایه ها و استرحتگاه های مچ دست در صفحه کلیدها کاملاً راحت هستند.

طیف گسترده ای از سوئیچ ها 

ریزر سوئیچ های اختصاصی مختلفی تولید می کند. و به این معنی است که می توانید یک صفحه کلید با ویژگی های دلخواه خود پیدا کنید. ریزر همچنین سوئیچ های نوری ، سوئیچ های ترکیبی ، سوئیچ های مکانیکی و سوئیچ های گنبدی می سازد.

نتیجه نهایی

ریزر مدل های مختلفی از صفحه کلید های گیمینگ ارائه می دهد. و همچنین آنها گزینه های خوبی برای استفاده در دفاتر هستند. صفحه کلید های ریزر از کیفیت ساخت عالی برخوردار بوده و دارای طیف وسیعی از سوئیچ ها هستند ، اما می توانند کمی گران باشند. بسته به آنچه نیاز دارید ، به احتمال زیاد می توانید صفحه کلید ریزر مناسب خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :