آموزش و نحوه اتصال ایرپاد AirPods به ویندوز و کامپیوتر

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز
Share on print
Print
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

ایرپاد های اپل برای استفاده با سایر محصولات اپل طراحی شده اند. اما این بدان معنا نیست که نمی توانید از آنها با سیستم عامل ویندوز استفاده کنید. جفت کردن و اتصال AirPods با رایانه در ابتدا ممکن است آسان به نظر نرسد. بنابراین برای آشنایی با آموزش و نحوه اتصال ایرپاد AirPods به ویندوز کافیست ادامه مطلب را دنبال کنید.

آموزش و نحوه اتصال ایرپاد AirPods به ویندوز

برای جفت سازی و اتصال ایرپاد اپل (Apple AirPods) با رایانه خود ، کافی است مراحل زیر را دنبال کنید. نکته بسیار مهم: در صورتی که از لپ تاپ استفاده می کنید و قصد اتصال ایرپاد به ویندوزرا دارید مشکلی نخواهید داشت. اما در صورتی که از کامپیوتر های دسکتاپ استفاده می کنید ، به دلیل عدم وجود بلوتوث داخلی ممکن است نیاز به خرید دانگل های بلوتوث داشته باشید.

۱- ایرپاد ها را در کیس شارژ خود قرار دهید و مطمئن شوید که تا حدی شارژ شده اند.
۲- درب قاب شارژ ایرپاد خود را باز کنید (ایرپاد ها را از داخل قاب خارج نکنید).
۳- روی دکمه دایره ای شکل در پشت قاب ضربه بزنید و چند ثانیه نگه دارید تا چراغ داخل سفید شود.
۴- با کلیک روی نماد بلوتوث در انتهای نوار وظیفه یا جستجوی عبارت “Bluetooth” وارد تنظیمات شوید. اگر کلمه Bluetooth را در قسمت نوار وظیفه جستجو می کنید روی گزینه “Bluetooth and other devices settings” کلیک کنید ، تا تنظیمات بلوتوث ظاهر شود.

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز

۶- روی “Add Bluetooth or other devices” در بالای صفحه کلیک کنید.
۷- در صفحه بعدی روی “Add a device” ، گزینه بالای بلوتوث کلیک کنید.

اتصال ایرپاد به ویندوز

۸- از لیست دستگاه های پیدا شده روی گزینه ایرپاد AirPods کلیک کنید.

اتصال ایرپاد به ویندوز

۹- پس از چند ثانیه ، ایرپاد و رایانه شما جفت و متصل می شوند. و باید صفحه تأیید اتصال را مشاهده کنید. توجه: در صورت بروز خطای اتصال ، قاب ایرپاد خود و تنظیمات بلوتوث رایانه را ببندید و مراحل بالا را دوباره تکرار کنید.

نحوه اتصال AirPods به ویندوز

۱۰- حالا ایرپادهای خود را از قاب خارج کنید. 
۱۱- همانطور که مشاهده کردید اتصال ایرپاد به رایانه و ویندوز به راحتی اتصال هر دستگاه بلوتوث دیگر است. و حالا می توانید از شنیدن موزیک های خود لذت ببرید.

آموزش و نحوه اتصال مجدد ایرپاد AirPods به ویندوز و کامپیوتر

هر بار که ایرپاد ها را از قاب شارژ خارج می کنید ، پس از چند ثانیه به طور خودکار به رایانه متصل می شوند. اما اگر به دلایلی این کار انجام نشد ، می توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- با کلیک روی نماد بلوتوث در انتهای نوار وظیفه یا جستجوی عبارت “Bluetooth” وارد تنظیمات شوید. اگر کلمه Bluetooth را در قسمت نوار وظیفه جستجو می کنید روی گزینه “Bluetooth and other devices settings” کلیک کنید ، تا تنظیمات بلوتوث ظاهر شود.

آموزش اتصال ایرپاد به ویندوز

۲- در قسمت “Bluetooth and other devices” به قسمت Audio رفته و بر روی AirPods کلیک کنید.

وصل کردن airpod به کامپیوتر

۳- برای اتصال مجدد ایرپاد با رایانه خود ، روی Connect کلیک کنید.
۴- اگر ایرپادهای خود را در گوش گذاشته باشید ، یک تأیید صوتی خواهید شنید.

وصل کردن airpod به کامپیوتر

اگر به هر دلیلی ایرپاد شما هنوز وصل نمی شود. آنها را مجدداً در کیس خود قرار داده و تنظیمات بلوتوث ویندوز را ببندید. و دوباره این مراحل را تکرار کنید. اگر هنوز هم با تکرار این مراحل مشکل حل نمی شود ، در مرحله 3 گزینه “remove” را انتخاب کنید. تا ایرپاد از قسمت تنظیمات بلوتوث به طور کامل حذف شود. و سپس یکبار دیگر مراحل آموزش و نحوه اتصال ایرپاد AirPods به ویندوز را از بالا تا پایین انجام دهید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :