Search
Close this search box.

بررسی موس Razer DeathAdder Elite

موس Razer DeathAdder Elite

موس Razer DeathAdder Elite نسخه بروز شده موس Razer DeathAdder است ، که شامل ویژگی DeathAdder Chroma شده است و با داشتن ظاهر جدید و کنترل کامل RGB توسط گیمر بسیار مورد استقبال عاشقان بازی قرار گرفته است.

معایبویژگی ها
بزرگ بعنوان یک موس بازیطراحی زیبا و ساده
شاید نسبت به رقبا گران باشددارای سوئیچ نوری Razer
سنسور بسیار قدرتمند
موس Razer DeathAdder Elite

موس DeathAdder Elite یک موس بازی کاملاً مقرون به صرفه با مشخصات کلی خوب است. این موس دارای هفت دکمه قابل برنامه ریزی ، دو ناحیه روشنایی Razer Chroma و حداکثر DPI فوق العاده بالا 16000 است. آنچه در اینجا مهمتر است میزان نرخ پاسخ دهی 1000 هرتز است که حرکات سریع دست را سنسور می تواند به سرعت پیاده سازی کند.

موس Razer DeathAdder Elite

دارای حسگر و سنسور سفارشی

موس DeathAdder Elite از یک حسگر 5G سفارشی Razer ساخته شده است که با همکاری Pixart (سازنده بهترین حسگرهای ماوس) ساخته شده است. این سنسور با ردیابی دقیق با سرعت 450 اینچ در ثانیه (IPS) می تواند شتاب حداکثر 5G را تحمل کند و همین امر باعث می شود تا با بهترین موس های مخصوص بازی ، یکنواخت شود.

موس Razer DeathAdder Elite

ویژگی های عالی با قیمت مناسب

تمام این ویژگی ها در یک ماوس مخصوص بازی با قیمت فقط 69 دلار وجود دارد! اگر شما از طرفداران طراحی DeathAdder هستید ، این یک ماوس گیم با کارایی بالا می باشد ، که برای انجام بازی ها سریع است. با این حال ، گزینه های دیگری وجود دارد که ممکن است جذاب تر از این موس باشد.

موس Razer DeathAdder Elite

DPI قابل قبول برای انجام گیم ها

موس Razer DeathAdder Elite از DPI بالا ، IPS بالا و آستانه شتاب بالا برخوردار است ، اما مسلما موس های دیگری نیز در بازار وجود دارند که ممکن است جذابیت بیشتری برای گیمرها یا سایر ویژگی های سودمند تری داشته باشند.

Razer Mamba Elite یک گام بالاتر از DeathAdder Elite است که دکمه های بیشتر ، مناطق روشنایی بیشتری و قیمت بالاتری هم دارد. از طرف دیگر ، Mamba Wireless از نظر دکمه ها ، مشخصات ، سنسور و توانایی اضافه شده برای استفاده بی سیم ، عملکردی معادل DeathAdder Elite دارد گرچه قیمت آن بسیار زیاد است.

موس DeathAdder Elite

رقابت DeathAdder با سایر برندها

شاید جذاب ترین رقابت برای DeathAdder Elite با موس های SteelSeries باشد. موس های برتر این شرکت خیلی تحت تأثیر گیمر ها قرار نگرفته اند . با رقم 79 دلار ، موس DeathAdder از Rival 600 تجربه بازی بهتری ارائه می دهد. همچنین می توان گفت Sensei 310 و Rival 310 با قیمت کمتر از قیمت DeathAdder elite عملکرد فوق العاده ای ، ساختاری مستحکم و روشنایی RGB دو منطقه ای را نیز ارائه می دهند. با این حال باید گفت ریزر ، ریزر است و می تواند خود را در میان سایر رقبا با تجربه و دانش بالای خود در تجهیزات گیم به راحتی بالا بیاورد.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :