Search
Close this search box.

حل مشکل Crash و Freeze سایبرپانک اپدیت نسخه ۲

مشکل Crash سایبرپانک نسخه ۲

CD Projekt Red اخیراً بروزرسانی Cyberpunk 2077 2.0 را در تمامی پلتفرم‌ها مانند رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن و Xbox Series X|S منتشر کرده است. اگرچه به‌روزرسانی 2.0 شامل بهبودها و ویژگی‌های جدید فراوانی است، اما پس از نصب متوجه می شوید که مشکلات زیادی دارد. پس از به‌روزرسانی Cyberpunk 2077 به نسخه ۲ بازی بعضی اوقات دچار کرش می شود که بر این اساس به حل مشکل Crash و Freeze سایبرپانک اپدیت نسخه ۲ پرداخته ایم.

رفع مشکل Crash سایبرپانک اپدیت نسخه ۲

خوشبختانه، راه‌های ممکنی برای رفع این مشکل و اجرای روان Cyberpunk پس از به‌روزرسانی نسخه 2.0 وجود دارد. پس بیایید راه‌حل‌ها را بررسی کنیم و بازی‌تان را بار دیگر روان اجرا کنیم.

روش اول: حذف UserSettings.json

یک راه حل معمول برای رفع مشکل Crash سایبرپانک اپدیت ۲ شامل حذف یک فایل خاص است: “UserSettings.json”. این فایل حاوی تنظیمات گرافیکی شماست و معمولاً در C:/users/user/AppData/Local/CD Projekt Red/Cyberpunk 2077 قرار دارد. با حذف این فایل، شما اساساً تنظیمات گرافیکی خود را به مقادیر پیش‌فرض بازنشانی می‌کنید. خبر خوب این است که وقتی بازی را مجدداً راه اندازی می کنید، یک فایل جدید “UserSettings.json” به طور خودکار ایجاد می شود. این اغلب می تواند مشکلات خرابی ناشی از تنظیمات گرافیکی خراب یا ناسازگار را حل کند. امتحانش کن ببین مشکلت حل میشه یا نه.

روش دوم:‌ نصب درایور قدیمی Nvidia

یکی دیگر از راه حل های موثر برای حل مشکل Crash و Freeze سایبرپانک نسخه۲ این است که درایورهای گرافیک Nvidia خود را به نسخه “536.99” کاهش دهید. در اینجا نحوه انجام آن آمده است:

۱- درایور گرافیک فعلی Nvidia خود را uninstall کنید. می توانید این کار را با رفتن به “Control Panel” > “Programs” > “Uninstall a program” و سپس انتخاب درایور Nvidia خود از لیست انجام دهید.
۲- پس از حذف درایور، کامپیوتر خود را مجددا راه اندازی کنید.
۳- درایور گرافیک Nvidia نسخه “536.99” را از وب سایت رسمی انویدیا یا یک منبع قابل اعتماد دانلود کنید.
۴- درایور دانلود شده را نصب کنید.
۵- پس از اتمام نصب، کامپیوتر خود را دوباره راه اندازی کنید.
۶- Cyberpunk 2077 را اجرا کنید و ببینید آیا مشکل خرابی حل شده است یا خیر.

روش سوم: بررسی و کاهش دما سیستم

طبق گفته توسعه دهنده بازی، نسخه جدید علاوه بر بهبودهای فراوان موجب می شود تا فشار بسیاری بر سیستم وارد شود. که می توان سخت افزارها را بسیار درگیر کند. طبق بررسی، دما سیستم ها در اجرای این بازی بسیار بالا می رود و حتی برخی مواقع از خط قرمز نیز رد می شود. توصیه می کنیم در هنگام اجرای بازی حتما نگاهی به دمای سیستم خود داشته باشید و تا جایی که می توانید آن را خنک نگه دارید.

این سه روشی بود که باید به شما کمک کند تا مشکل Crash و Freeze سایبرپانک نسخه۲ را حل کنید. شایان ذکر است که سازندگان بازی به طور رسمی این مشکل را تایید نکرده اند یا زمان تخمینی برای رفع آن ارائه نکرده اند. تا زمانی که یک راه حل رسمی منتشر شود، این راه حل ها بهترین گزینه برای لذت بردن از این بازی است.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :