بررسی موس Viper 8K

موس Viper 8K

در این مقاله از اسجیت به بررسی موس Viper 8K می پردازیم ، پس این مطلب را دنبال کنید تا با توانایی های این موس شگفت انگیز آشنایی پیدا کنید. ماوس های بازی باید همیشه سریع باشند. این موضوعی بوده است که موس های بازی در طی 2 الی 3 سال گذشته با آن دست و پنجه نرم می کردند. در حالی که اکثر شرکت ها مشغول کم کردن گرم پلاستیک و اجزای سازنده روی موس های خود برای سبکتر کردن آنها هستند ، Razer برای به روزرسانی خود در Razer Viper به یک نقطه دیگری توجه کرده است.

معایبمزایا
برای موس بازی شاید گران باشدطرحی محکم و ارگونومیک
در سیستم های رده بالا بهتر عمل می کندبسیار سبک وزن
میزان حساسیت فوق العاده

موس ریزر Viper 8K  هشتاد دلاری اولین موسی است که دارای نرخ بی سابقه ای 8000 هرتز است و از نظر تئوری مقدار تاخیر ورودی موجود در موس را به کمتر از یک میکروثانیه کاهش می دهد. هرچند که در هنگام کار بیشتر این عمل قابل توجه است ، اما این ارتقاء Viper 8K یک ارتقا معنادار البته گران قیمت است.

موس Viper 8K

موس Viper 8K یک افعی واقعی

قبل از شیرجه رفتن در ویژگی Hyperpolling در Viper 8K ، بیایید نگاهی به اصول آن بیاندازیم. علاوه بر تعداد انگشت شماری از به روزرسانی های معمول ، Viper 8K مشابه Viper اصلی است. این یک ماوس سیمی هشت دکمه ، دو شکل و یک چرخ پیمایش در بالا و دو دکمه در هر طرف است. این طراحی در جناح راست و چپ یک تجربه پنج دکمه کلاسیک را ارائه می دهد. یک دکمه در قسمت زیرین ماوس به شما امکان می دهد از بین 5 تنظیم از پیش تنظیم شده DPI مورد نظر خود را انتخاب کنید.

اندازه و شکل موس Viper 8K تفاوت چندانی با Razer Viper قبلی ندارد. ابعاد 1.49 در 2.59 در 4.94 اینچ (HWL) ، همانند Viper اصلی است. به همین ترتیب ، با 2.40 اونس ، همان وزن سبک را دارد و از همه مهمتر ، شکل شاسی دست نخورده باقی مانده است. وایپر یکی از چند موسی است که از ارگونومیک مناسبی برخوردار است.

موس Viper 8K

همه ویژگی های به روز شده موس Viper 8K داخلی هستند

به طور کلی ، ویژگی های به روز شده Viper 8K همه داخلی هستند. که شامل جدیدترین سنسور نوری پیشرفته Razer  ، Focus + 20K است که می تواند تا 20000 DPI را ردیابی کند و تا 650 اینچ در ثانیه دقیق باقی بماند. همچنین شامل جدیدترین سوئیچ های نوری Razer است. ویژگی Hyperpolling Razer ، با نرخ 8000 هرتز ، جذابیت ستاره دار Viper 8K است. بیشتر موس ها از نرخ 1000 هرتز استفاده می کنند ، به این معنی که آنها می توانند 1000 بار در ثانیه دستورالعمل ها را به کامپیوتر شما ارسال کنند.

در تئوری ، این بدان معنی است که مکانیک ماوس بسته به زمان حرکت دست شما تا 1 میلی ثانیه تأخیر را دارد. در موس Razer Viper 8K سرعت عملکرد را می توان به 8000 هرتز افزایش می دهد ، از لحاظ نظری تأخیر اطلاعات ورودی را تا 0.125 میکروثانیه کاهش می دهد. موس Viper 8K با هر رایانه USB 2.0 مانند هر موس سیمی دیگری سازگار است که شما مزایای آن را به وضوح در رایانه های شخصی خود در جدیدترین بازی ها با نرخ فریم بالا مشاهده می کنید.

موس Viper 8K

موس ریزر Viper 8K دارای 5 نمایه زیبا است

می توانید موس را با استفاده از Razer Synapse ، برنامه پیکربندی Razer ، شخصی سازی کنید. این نرم افزار هیچ به روزرسانی عمده ای را برای Viper 8K تا حالا منتشر نکرده است و  فقط گزینه های بیشتر برای تنظیم میزان سرعت را دارد. موس ریزر Viper 8K می تواند حداکثر پنج نمایه سفارشی را در حافظه داخلی خود ذخیره کند ، که برای یک موس پیشرفته تقریبا متوسط ​​است.

قیمت مناسب با توانایی های بالا

اگرچه هنوز در مورد چگونگی معنی دار بودن نرخ 8000 هرتز برای ماوس Viper 8K اظهار نظر خاصی نشده است ، اما Razer Viper 8K نشان می دهد که هنوز تولید کنندگان ماوس از نظر نرخ گزارش دهی و بهبود عملکرد بازیکنان ، افق های جدیدی را دنبال می کنند. موس Razer Viper 8K با در نظر گرفتن قیمت 79.99 دلار ، به طور شگفت آوری جایگزین Viper اصلی و قدیمی خود می شود.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :