فیس بوک از اوایل آوریل حساب های فیک را حذف کرد

حساب فیک فیس بوک

این هفته ، فیس بوک چهارمین نسخه از گزارش اجرای استاندارد های جامعه مجازی را منتشر کرد. این امر نشان می دهد که میزان سیاست های نقض کننده محتوا و همچنین تعداد حساب جعلی فیس بوک ایجاد شده در شبکه اجتماعی بشدت در حال افزایش است.

همانطور که رویترز گزارش داد ، فیس بوک بین آوریل و سپتامبر 2018 1.55 میلیارد اکانت فیک را حذف کرد. برای امسال ، این رقم به 3.2 میلیارد افزایش یافت. به این موارد ، 2.2 میلیارد حساب جعلی دیگر بین ژانویه و مارس اضافه کنید ، که باید یک حساب سرانگشتی می توانید مشکل فیس بوک را به وضوح مشاهده کنید.

فیس بوک و ایسنتاگرام از استانداردهای جدید استفاده می کنند

فیس بوک از مجموعه استاندارد های جامعه مجازی برای آنچه در شبکه اجتماعی باید باشد ، استفاده می کند. این استاندارد ها بر روی ده ها حوزه مانند برهنگی بزرگسالان و فعالیت های جنسی ، زورگویی و آزار و اذیت ، برهنگی کودکان و بهره برداری جنسی از کودکان ، حساب جعلی ، گفتار زشت ، کالاهای تحت نظارت مانند مواد مخدر و سلاح گرم ، هرزنامه ، تبلیغات تروریستی ، محتوای خشن و گرافیکی ، و خودکشی و خودزنی شامل می شود. اینستاگرام هم همچنین با استفاده از چهار سیاست دیگر خود مانند فیس بوک که در بالا ذکر شده موارد غیر قانونی را پوشش می دهد.

در سه ماهه سوم سال ، 11.6 میلیون قطعه محتوای برهنگی کودک و استثمار جنسی از فیس بوک و 754000 مورد از اینستاگرام حذف شد. 2.5 میلیون پست مربوط به خودکشی یا خودزنی برداشته شد ، همچنین 4.4 میلیون پست مربوط به فروش مواد مخدر و 2.3 میلیون پست در مورد فروش اسلحه گرم نیز حذف شد.

مراقب اکانت فیس بوک خود باشید

باتوجه به موارد ذکر شده و مشکلات اکثر جوامع موجب شده که حساب فیک فیس بوک یا اکانت جعلی فیس بوک جهت انجام امور منشوری بشدت افزایش یابد. بر همین اساس فیسبوک و اینستاگرام هر ساله قوانین جدید برای این موارد ذکر می کنند و حساب های متعددی را نیز حذف می کنند. توصیه می کنیم اگر حساب کاربری دارید که مدت ها استفاده نکرده اید نگران آن باشید زیرا فیس بوک و اینستاگرام به صورت جدی تری فعالیت ها را بررسی می کنند و حساب های بلااستفاده را حذف می کنند و ممکن است این برنامه اکانت شما را به عنوان یک حساب فیک فیس بوک به شمار آورد.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :