۱۵ تا از بهترین بازی های چند نفره اندروید

بازی چند نفره اندروید

بازی های اندرویدی به طور پیوسته در حال بهتر شدن هستند. پیش از این ، ما بازی های معمایی ساده ای داشتیم و می توانستیم از مخاطبین فیس بوک خود دعوت کنیم تا در بازی های ما شرکت کنند. بازی های چند نفره در گذشته فقط به صورت امتیازی بودند. اکنون تعداد زیادی بازی وجود دارد که از حالت چند نفره پشتیبانی می کنند. در واقع ، این روزها بیشتر بازی ها عنصر چند نفره را در خود جای داده اند. اگر به دنبال بازی با دوستان خود هستید ، در اینجا بهترین بازی های چند نفره اندروید ذرک شده اند. پس برای آشنایی با بهترین بازی های چند نفره اندروید این مقاله از اسجیت را مطالعه کنید.

بهترین بازی های چند نفره اندروید

1- AdventureQuest 3D
2- Among Us
3- Asphalt 9: Legends
4- Call of Duty: Mobile
5- Crossy Road
6- Legends of Runeterra
7- Minecraft
8- Old School Runescape
9- Pokemon Go
11- Riptide GP: Renegade
10- PUBG Mobile and Fortnite
12- Supercell games
13- Teamfight Tactics
14- UNKILLED
15- Zynga’s With Friends games

بازی AdventureQuest 3D

AdventureQuest 3D

قیمت بازی : رایگان

 AdventureQuest 3D یکی از جدیدترین بازی های چند نفره در موبایل است .این بازی یک MMORPG است.  در این بازی تعداد زیادی ماموریت برای انجام ، مراحل مختلف و غول های مختلف وجود دارد و حتی برخی از کارهای هنری در خود دارد! آنچه باعث برجسته شدن این بازی می شود این است که از پلتفرم های مختلف پشتیبانی می کند. در صورت تمایل می توانید آن را روی تلفن همراه یا رایانه شخصی خود اجرا کنید . می توانید این بازی را با افراد دیگر براحتی بازی کنید. از زمان انتشار این گیم تاکنون چندین افت نزد کابران داشته است ، با این حال ، بازهم گزینه خوبی است.

بهترین بازی های چند نفره اندروید

Among Us

قیمت بازی : رایگان

در میان ما یکی از محبوب ترین بازی های چند نفره موبایل در سال 2020 بود و مردم هنوز هم آن را بازی می کنند. این بازی دارای یک دسته بازیکن است که برای انجام کارهای مختلف در یک کشتی قرار داده می شوند. در همین حال ، یک یا دو بازیکن به عنوان شرور بازی می کنند و آنها به آرامی سعی می کنند کل افراد را از بین ببرند. شما می توانید بازی را به طرق مختلف شخصی سازی کنید و شخصیت خود را با تعدادی افزونه شخصی سازی کنید. همچنین از طریق خریدهای درون برنامه ای می توانید افزونه ها و لوازم  بیشتری برای کارکتر خود خریداری کنید و حتی از طریق این بازی درآمد کسب می کند. این بازی خیلی دوستانه و بچگانه نیست و یک بازی بسیار سرگرم کننده است ، به خصوص اگر همه افراد داخل بازی همدیگر را بشناسند.

بازی Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends

قیمت بازی : رایگان

Asphalt9Legends آخرین بازی در سری بازی های محبوب Arcade Racing Gameloft است. این بازی بسیار شبیه به نسخه های قدیمی خود است. شما قفل اتومبیل های مختلف را باز می کنید و با AI( بازیکنان تعریف شده در بازی) یا بازیکنان دیگر مسابقه می دهید و در انواع مختلف مسابقات شرکت می کنید. مسابقات به طور کلی سریع هستند و شما می توانید با هر یک از وسایل نقلیه خود مسابقه دهید. همچنین این بازی محبوب دارای گرافیک بسیار خوب است و محیط آن نیز ساده است. البته برخی از کاربران از این محیط ساده این بازی ناراضی هستند اما در کل این گیم بسیارسرگرم کننده است. Asphalt 8: Airborne و Asphalt Xtreme نیز از گزینه های عالی گیم لافت نیز هستند.

بازی چند نفره اندروید

Call of Duty: Mobile

قیمت بازی : رایگان

Call of Duty: Mobile یکی از جدیدترین و بهترین بازی های چند نفره اندروید در لیست ما است. این بازی به طرز شگفت انگیزی خوب است. این گیم یک بازی آنلاین FPS با انواع حالت های چند نفره است. که شامل مسابقات کلاسیک مرگ Call of Duty و همچنین حالت بتل رویال 100 نفره مانند PUBG و Fortnite است. این بازی همچنین اسکین های مختلفی از سری بازی های نسخه کامپیوتر خود دارد.

بازی Crossy Road

Crossy Road

قیمت بازی : رایگان

در این بازی هدف شما عبور از جاده ها و مسیرهای مختلف بدون اثبات به ماشین یا هر مانع دیگری است. در این گیم شما و دوستانتان می توانید به یک شبکه WiFi متصل شوید و سپس با هم در یک بازی ایجاد شده بازی کنید. این بازی از دو تا چهار بازیکن پشتیبانی می کند. این بازی قوی ترین بازی چند نفره تاکنون نیست. با این حال می تواند یک خانواده و جمع دوستانه را برای مدتی سرگرم کند. و قطعاً یکی از بهترین بازی های چند نفره اندروید است.

بازی Legends of Runeterra

Legends of Runeterra

قیمت بازی : رایگان

 Legends of Runeterra یکی از جدیدترین بازی های چند نفره اندروید است. این یک بازی به سبک PvP با عنصر دوئل ، جمع آوری کارت و مبارزه ای است. بازیکنان کارتها را باز می کنند ، قهرمانان را تعیین می کنند و آنها را قرار می دهند. 24 قهرمان و یک دسته کارت وجود دارد. علاوه بر این ، این بازی چالش برانگیز اما سرگرم کننده به شما فرصت کافی می دهد تا با کاربران دیگر به نبرد بپردازید. این بازی F2P رایگان است ، و بسیار دوستانه است بنابراین برای گذران وقت و سرگرم شدن بسیار مناسب است. این بازی جایگزین Hearthstone در این لیست شده است ، اما Hearthstone همچنان یک انتخاب عالی در این سبک است.

بازی Minecraft گوشی

Minecraft

قیمت: 6.99 دلار با خرید های درون برنامه ای

Minecraft یکی از محبوب ترین بازی های چند نفره در تمام زمان ها و در هر سیستم عاملی است. شما در دنیایی که به طور تصادفی تولید شده رها می شوید و سپس می توانید تقریباً هر کاری را که می خواهید انجام دهید. این بازی برای Xbox One و PC نیز منتشرشده است. این بدان معناست که می توانید با دوستان خود هرجایی که می خواهید بازی کنید. این بازی شامل سه حالت زنده ماندن ، قلمروها و خلاقیت است. در حالت خلاق امکان باختن و مرگ وجود ندارد. در حالت زنده ماندن ، آدمهای بدی وجود دارند که می توانند موجب باختن شما شوند. کسانی که به دنبال کیفیت سطح کنسول در یک بازی موبایل هستند مطمعنا از گرافیک این بازی ناامید می شوند!

بازی گوشی Old School RuneScape

Old School RuneScape

قیمت: رایگان / 10.99 دلار در ماه / 99.99 دلار در سال

Old School RuneScape ، بدیهی است که یکی از قدیمی ترین بازی های چند نفره اندروید است. این بازی یک بازی MMORPG نادر در فضای اندروید است. خود بازی کاملا خوب است. شما دنیای عظیمی را طی می کنید ، جستجوی زیادی انجام می دهید ، غنیمت می یابید ، با بازیکنان دیگر تجارت می کنید و تعداد زیادی آدم بد را کنار می گذارید. این بازی دارای یک جامعه بزرگ و شگفت آور است. اما یک نسخه رایگان از بازی وجود دارد که نسبت به نسخه پولی آن کمی کوچک تر شده است. هر چند که نسخه رایگان هم خیلی کامل به نظر می رسد.

بهترین بازی های چند نفره اندروید

PUBG Mobile and Fortnite

قیمت بازی : رایگان

بازی PUBG Mobile یکی از عناوین چند نفره ای بود که در کوتاه ترین زمان ، خود را نزد گیمر ها محبوب کرد. این بازی بسیار سرگرم کننده است و در اکثر دستگاه ها بسیار خوب کار می کند. در این بازی با 99 بازیکن دیگر به جزیره ای سقوط می کنید. آخرین نفری که زنده بماند برنده می شود. شما انواع سلاح ها و تجهیزات را در این جزیره پیدا می کنید. مرزها نیز به آرامی ، محیط و فضای نقشه را محدود می کنند. بنابراین ، اگر در نبرد ها به بیرون این مرزها بروید جان خود را از دست می دهید. اما Fortnite در فروشگاه Google Play در دسترس نیست ، اما می توانید آن را از وبسایت تولید کننده و دیگر وب سایت های مرجع دانلود کنید. هر دو این بازی ها بسیار سرگرم کننده هستند و تعداد زیادی از افراد را در خود مشغول می کنند.

بازی Riptide GP: Renegade

Riptide GP: Renegade

قیمت بازی : 3 دلار

Riptide GP: Renegade احتمالاً بهترین بازی مسابقه ای موجود است. این بازی حالت های سرگرم کننده و مسابقات زیادی دارد. حتی یک خط داستانی در این گیم وجود دارد. گزینه چند نفره آنلاین بیش از حد متوسط ​​است. حداکثر هشت بازیکن می توانند در مسابقات رو در رو با هم رقابت کنند. همچنین از حالت چند نفره تقسیم صفحه ، کنترل کننده های سخت افزاری و موارد دیگر پشتیبانی می کند. هیچ خرید درون برنامه ای برای این بازی وجود ندارد و بنابراین از شر ایتم های گران قیمتی و دلاری خلاص می شوید.

بهترین بازی های چند نفره اندروید

Supercell games

قیمت بازی : رایگان

Supercell برخی از محبوب ترین بازی های چند نفره را تولید کرده است. از بزرگترین و محبوب ترین عنوان های آن می توان به Clash Royale ، Clash of Clans و Boom Beach اشاره کرد. Clash of Clans و Boom Beach بازی های استراتژیک هستند. بازیکنان پایگاه ها و ارتش هایی را ایجاد می کنند و برای منابع با یکدیگر می جنگند. Clash Royale یک بازی دوئل کارتی شبیه Hearthstone است. هر بازی دارای تعداد زیادی بازیکن فعال است. این بدان معناست که یافتن افراد برای بازی با آنها دشواری نیست. آخرین بازی این شرکت Brawl Stars است که ترکیبی بین یک بازی MOBA و Battle Royale است.

بازی موبایل Teamfight Tactics

Teamfight Tactics

قیمت بازی : رایگان

Teamfight Tactics یک بازی PvP آنلاین با نبردهای خودکار است. بازی به اندازه کافی ساده است. شما گروهی از قهرمانان را جمع می کنید و آنها را بصورت استراتژیک در یک میدان نبرد مستقر می کنید تا حریفان با شما رقابت کنند. این بازی دارای تعدادی زیادی قهرمان و برخی از قهرمانان League of Legends است. این بازی بسیار زود یادگیری می شود و ممکن است برخی از روندهای تکراری آن بازیکنان را خسته کند. با این حال ، این یک بازی سریع برای کسانی است که می خواهند در برابر دیگران رقابت کنند.

بازی شوتر unkilled

Unkilled

قیمت بازی : رایگان

Unkilled یک بازی تیراندازی اول شخص است که در آن شما زامبی ها را شکار می کنید. این یک بازی مبتنی بر ماموریت است. که بیش از 150 ماموریت در حال حاضر در خود دارد. (و در حال رشد است). همچنین اسلحه هایی برای جمع آوری و به روزرسانی ، باس های مختلف برای نابودی و موارد دیگر در مراحل خود دارد. حالت چند نفره آنلاین آن بسیار جدید و جذاب است. شما می توانید یا به صورت PvP با دیگران بجنگید یا یک ارتش از زامبی ها بسازید و به پایگاه های بازیکنان دیگر حمله کنید. به نوعی شبیه Kill Shot و Clash of Clans است که با هم ترکیب شده اند. مکانیک و گرافیک این بازی بسیار بالاتر از حد متوسط ​​است.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :