کالاف دیوتی موبایل یا وارزون ، کدام بهتر و جذاب تر است؟

کالاف موبایل یا وارزون
Share on print
Print
Share on telegram
Telegram
Share on skype
Skype
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

اکنون که Call of Duty: Warzone به طور رسمی برای کنسول های مختلف منتشر شده ، گیمرها بین این بازی و بازی محبوب Call of Duty Mobile که سال پیش منتشر شده بود دچار سردرگمی می شوند. هر دو عنوان از نظر گیم پلی بسیار نزدیک به هم هستند. و این سوال مطرح می شود که کالاف دیوتی موبایل بهتر است یا وارزون؟

کالاف موبایل یا وارزون

چه مود هایی در هر کدام وجود دارد؟

پیش از ساخت Warzone ، شایعه شده بود که این عنوان فقط یک بتل رویال ساده است. اما اکنون می دانیم که جدا از آن مودهای دیگری هم در خود دارد. که هر کدام با دیگری بسیار متفاوت است. در همین حال ، Call of Duty Mobile طیف گسترده تری از مودهای مختلف را ارائه می دهد. که می توان به  Team Deathmatch ، Frontline ، Domination Search and Destroy ، Gun Game ، Sniper Only ، Battle Royale و اخیراً Hardpoint اشاره کرد. که از نظر تنوع مودها ، Call of Duty Mobile با قاطعیت برنده می شود.

گیم پلی کدام بهتر است؟

تصمیم گیری به دلایل مختلف بسیار دشوار است. و به ترجیحات و مواردی که فرد بیشتر از آن لذت می برد وابسته است. از آنجا که موضوع اصلی Warzone بتل رویال در مقیاس بسیار بزرگ است و Call of Duty Mobile تمرکز خود را بر روی مسابقات کوچکتر و کوتاه تر گذاشته است می توانیم بگوییم که Warzone در این زمینه پیشتازتر است. Call of Duty Mobile یک بازی موبایل برجسته است و احتمالاً بهترین FPS هم در این پلتفرم دارد. اما از نظر گیم پلی شاید به برادر بزرگتر خود نرسد!

یکی دیگر از معایب بزرگ Call of Duty Mobile کنترلر نامناسب آن است. که برای برخی از بازیکنان نسبت به صفحه کلید و ماوس بسیار محدود کننده و سخت تر است. Call of Duty Mobile با وجود اینکه یکی از بهترین ها در پلت فرم تلفن همراه است. کنترلر خیلی مناسبی ندارد و توصیه می کنیم آن را هم در PC اجرا کنید.

کالاف دیوتی موبایل یا وارزون

چرا هم کالاف دیوتی موبایل و وارزون ؟

در راه اندازی Warzone ، اکتیویژن به وضوح نشان داده است که قصد دارد ، Warzone را به بازی تبدیل کند که در بین Modern Warfare و Call of Duty Mobile قرار داشته باشد. اگرچه ممکن است اکتیویژن قصد داشته باشد بازیکنان را در هر سه بازی نگه دارد. تا همیشه طرفداران خود را داشته باشد. اما درکل چیزی هم نیست که طرفداران سری Call of Duty از آن ناراحت باشند. در عوض ، بازیکنان می توانند به روش های مختلف بازی را در تلفن همراه ، رایانه شخصی یا کنسول به راحتی و رایگان اجرا کنند.

بلاخره کالاف دیوتی موبایل یا وارزون ؟

همانطور که قبلاً اشاره کردیم ، هر یک دارای مزایا و معایب خود هستند. اما هیچ کدام آنقدر بد یا وحشتناک نیستند که بگوییم Call of Duty Mobile بهتر است یا Warzone. در کل هر دو جنبه های مثبت خود را دارند و نهایت تلاش خود را می کنند تا گیمرهای بیشتری به خود جذب کنند. و این شما هستید که باید ببینید کدام برای شما بیشتر جذاب تر است.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :