پروژکتور ۴K HDR10 سامسونگ ، اکنون در فروشگاه ها

پروژکتور LSP9T

در اوایل این ماه ، سامسونگ اعلام کرد که قرار است اولین پروژکتور دارای امتیاز HDR10 با فناوری لیزر سه گانه را در جهان منتشر کند. این پروژکتور اکنون با دو مدل در دسترس است که هر دو دارای قیمت سنگینی هستند. این پروژکتور پرتاب کوتاه یا شورت رو The Premiere نام دارد که در دو مدل LSP9T و LSP7T عرضه می شود و بنابر گفته ها قرار است جایگزین تلویزیون شود. این پروژکتور سامسونگ دارای رزولوشن 4K با پشتیبانی از HDR10 است. این پروژکتور سامسونگ با حداکثر روشنایی 2800 لومن و “حالت فیلم” مناسب برای تماشای فیلم و ویدئو است. یکی از پیش نیازهای داشتن و استفاده از پروژکتور The Premiere داشتن دیواری سفید و مناسب است و همچنین فضای کافی دیوار برای تولید تصاویر تا 130 اینچ.

پروژکتور LSP9T

جایی که صدا خیلی تفاوت ایجاد می کند!

امروزه سامسونگ تایید می کند که هر دو مدل همراه با قیمت در دسترس است. 120 اینچ آن حدود 87 میلیون تومان قیمت دارد و گرچه این قیمت مطمئناً بسیار زیاد است ، اما در مقایسه با مدل 130 اینچی LSP9T بسیار ناچیز است! اگر مدل 130 اینچی آن را بخواهید بخرید باید مبلغی حدود 162 میلیون تومان با دلار 25000 هزار تومان پرداخت کنید. چند تفاوت دیگر بین این دو مدل وجود دارد که تفاوت گسترده قیمت آن را واضح می کند. پروژکتور LSP9T با تصویر 130 اینچی از سیستم صوتی 4.2 کانال 40W استفاده می کند ، اما پروژکتور LSP7T از 2.2 کانال 30W استفاده می کند و نهایت روشنایی پروژکتور LSP7T نیز به 2200 لومن محدود می شود.

پروژکتور LSP9T

سامسونگ در برابر بزرگان پروژکتور

با در نظر گرفتن بهترین تلویزیون های 4K امسال با قیمت کمتر از 30 میلیون تومان ، این پروژکتورهای پرتاب کوتاه فروش بالایی ممکن است نداشته باشند. مطمعنا پرداخت چنین مبلغی برای پروژکتور سامسونگ بسیار زیاد است. از آنجایی که سامسونگ در بین تولید کنندگان پروژکتور جایگاه ویژه ای ندارد انتخاب آن در بین رقباء امری سخت و پیجیده است. اما بازهم باید دید این غول کره ای در این دسته هم موفق می شود یا خیر.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :