چگونه از تلفن همراه خود مراقبت کنیم

مراقب از تلفن همراه

آیا به تازگی تلفن همراه جدیدی خریداری کرده اید! بنابراین از موبایل خود باید به خوبی مراقب کنید. نگهداری و مراقب از موبایل و گوشی همراه امری است که باید همه رعایت کنند تا از سلامت تلفن همراه خود اطمینان حاصل کنند. ما برای کمک به مراقبت از تلفن همراه خود این مقاله را فراهم کرده ایم تا بتوانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید!

مراقب از تلفن همراه

اولین مرحله در مراقبت از تلفن همراه خرید قاب مناسب است!

خرید گارد یا قاب احتمالاً یکی از اولین کارهایی است که می توانید پس از خرید هر گوشی هوشمند انجام دهید. یک قاب مناسب و راحت برای دست خود تهیه کنید. به شما توصیه نمی کنیم مواردی را که بزرگ هستند خریداری کنید. سعی کنید قاب بخرید که نه تنها شیک باشد بلکه بتواند در برابر آسیب ها بهترین محافظت را داشته باشد.

مراقب از تلفن همراه

خرید گلس از مهمترین مسائل در نگهداری از تلفن همراه است

محافظ صفحه نمایش یا همان گلس یکی دیگر از موارد مهمی است که می توانید برای تلفن هوشمند خود در نظر بگیرید. محافظ های صفحه نمایش از خراشیده شدن صفحه گوشی شما محافظت می کنند البته لازم به ذکر است بیشتر تولید کنندگان تلفن همراه از شیشه هایی برروی ال سی دی خود استفاده می کنند که کمترین میزان آسیب دیدگی و بیشترین مراقب از تلفن همراه شما را داشته باشند.

مراقب از تلفن همراه

مراقب افتادن تلفن همراه خود باشید

این اتفاق ممکن است در هر زمان رخ دهد. بنابراین ، اگر در طول زندگی خود هر چند وقت یک بار گوشی خود را انداختید ، ناراحت نشوید. تا زمانی که موارد بالا را داشته باشید تلفن همراه شما از دوام کافی برخوردار است و در امنیت قرار دارد اما بازهم باید مراقب باشید از افتادن دستگاه خودداری کنید. اگر دستانتان پر است یا ممکن است حواس شما پرت شود تلفن خود را در کیف بگذارید یا در جیب خود نگه دارید.

مراقب از تلفن همراه

آن را از آب در دور نگه دارید

مراقب هر قطره آب روی تلفن خود باشید. هنگام مصرف چای یا قهوه مراقب باشید. اگر به طور تصادفی مقداری آب روی آن ریخت ، سریع باتری را برداشته و آب را تمیز کرده و بگذارید یک ساعت بماند تا خشک شود و دوباره باتری بگذارید. برای مراقبت از موبایل خود توصیه می کنیم همیشه دستگاه خود را از مایعات دور نگه دارید ، ریختن آب یا افتادن گوشی در آب بیشتری خسارت را ایجاد می کند.

مراقب از تلفن همراه

چرخه شارژ کامل را ماهی یک بار انجام دهید

اپل توصیه می کند که هر ماه یک بار چرخه شارژ کامل را انجام دهید. این بدان معنا است که 100٪ آن را شارژ کنید و سپس بگذارید تا 0٪ خالی شود. با این کار باتری شما یک عمر با دوام و سالم خواهد بود.

تمیز نگهش دار

تمیز نگه داشتن صفحه نمایش گوشی باعث زیبایی گوشی شما می شود. هر چند وقت یکبار دستگاه خود را با یک پارچه نرم تمیز کنید ( می توانید این دستمال را از فروشندگان لوازم جانبی خریداری کنید ). از دستمال کاغذی یا پنبه به جای پارچه نرم استفاده نکنید ، در غیر این صورت خطر خراشیدن مخصوصاً روی صفحه وجود دارد.

مراقب از تلفن همراه

اگر می توانید آن را همیشه در کمد خود نگه دارید

کمد قفل شده احتمالاً یکی از ایمن ترین راه های محافظت از تلفن هوشمند شما در دانشگاه و محل کاراست.

مراقب از تلفن همراه

آن را در جیب یا کیف خود نگه دارید.

روش ایمن دیگر قرار دادن تلفن در کوله پشتی یا کیف است. این مورد احتمالاً توصیه شده ترین کاری است که باید انجام دهید.

خودنمایی نکنید

هرچه بیشتر دستگاه جدید خود را به نمایش بگذارید ، احتمال اینکه شخصی آن را زیر نظر بگیرید و سعی در بردن آن داشته باشد بیشتر می شود. اگر دغدغه سرقت ندارید ، خوب است با احتیاط رفتار کنید. اگر واقعاً می خواهید از دستگاه خود مراقبت کنید ، از نمایش دادن آن در مکان های خیلی شلوغ خودداری کنید.

بیشتر بخوانید :

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظر ثبت شده
بازخورد داخلی
نمایش همه نظرات

بیشتر بخوانید :